Jak zadbać o długi ogon w sieci?

Internet to dzisiaj już tak naprawdę niezliczona liczba stron internetowych, których to ilość każdego dnia bardzo dynamicznie się powiększa. Nic więc dziwnego w tym, że w przypadku coraz większej ilości intuicyjnych fraz kluczowych mamy potężną konkurencję.

Google, a środowisko SEO – związek z rozsądku?

Pozycjonowanie stron internetowych to w dzisiejszych czasach naprawdę ciężki kawałek chleba. Przekonało się o tym wiele mniejszych agencji interaktywnych, które po wprowadzeniu szeregu poważnych zmian w algorytmach Google zwyczajnie zbankrutowały i musiały porzucić swoją działalność.

SEO, czyli zrób to sam!

Pojęcie SEO znane jest pewnie większości osób posiadających własne strony internetowe, ale często bagatelizowane, którego wyjaśnienia raczej nie staramy się poszukiwać. To niestety duży błąd jeśli zależy nam na czerpaniu wysokich zysków z prowadzenia witryny, a i także wtedy, gdy po prostu zależy nam na dużej popularności strony.

Nowa strategia giganta. Wersje mobilne na świeczniku

Nasycenie rynku urządzeniami przenośnymi jest coraz większe. Smartfony, palmtopy, notebooki. Coraz częściej uczestnicy ruchu sieciowego używają właśnie tych typów urządzeń. Nasuwa się zatem pytanie, czy dla każdego rodzaju sprzętu potrzebna będzie oddzielna wersja serwisu www.