Miasesy – opinie, fakty. Czy można tu bezpiecznie kupować?

W ostatnich latach obserwujemy stale rosnącą popularność zagranicznych sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży produktów od chińskich producentów.

Różnego rodzaju platform e-commerce tego typu jest na rynku coraz więcej. Jedne mają asortyment niezwykle zróżnicowany, natomiast inne skupiają się na konkretnym rodzaju artykułów. Pod tym kątem bardzo dużą popularnością cieszą się w szczególności odzieżowe sklepy online.

Te sprzedające ubrania prosto z Chin kuszą niskimi cenami, ale niestety w niektórych przypadkach jakość produktów pozostawia wiele do życzenia. Zdarzają się także sytuacje, w których platformy handlowe są nie do końca uczciwe.

Z tego powodu, przed podjęciem decyzji o zrobieniu zakupów w danym miejscu, warto dokładniej mu się przyjrzeć. W artykule analizujemy ofertę coraz popularniejszego ostatnio sklepu Miasesy proponującego odzież od chińskich producentów. Co dokładnie sprzedaje i czy warto mu zaufać?

Miasesy – co to za sklep internetowy?

Miasesy to oczywiście sklep internetowy, który specjalizuje się w zasadzie głównie w sprzedaży szeroko pojętej odzieży. Co należy zauważyć, nie ma on żadnej placówki stacjonarnej, a więc prowadzi wyłącznie działalność online. Czy jest to polska marka? Zdecydowanie nie.

źródło – https://www.miasesy.com/pl/c/Marynarki/236

Jak można dowiedzieć się z informacji na stronie, sprzedaje ubrania od chińskich producentów i właśnie na terenie tego kraju ma swoją siedzibę. Jak ciekawostkę należy dodać, że pomimo tego odzież wysyłana jest też z innych państw, w tym przede wszystkim Wietnamu, Indonezji, Singapuru oraz Japonii.

Niestety przeglądając oferty konkretnych produktów, nie ma możliwości sprawdzenia, skąd dokładnie pochodzą. Brakuje także informacji dotyczących materiałów użytych do produkcji.

To pewna wada, gdyż zakupy robi się niejako w ciemno, a o ich jakości można przekonać się dopiero po odbiorze paczki.

Wartym podkreślenia jest fakt, że sklep ten nie promuje się jako sprzedawca odzieży klasy premium. Znajdziemy tutaj produkty mało znanych producentów z szeroko pojętego, dalekiego wschodu, których jakość z tego powodu może być bardzo zróżnicowania.

Jednak, jak można zauważyć po krótkim zapoznaniu się z ofertą, ceny wcale nie są przesadnie niskie. Nierzadko okazuje się, że podobne z wyglądu produkty odzieżowe można dostać również np. na Aliexpress, ale dużo taniej.

Z drugiej strony teoretycznie plusem są bezpieczne wysyłki, którymi firma chwali się na dosłownie każdej karcie z produktem. Dostawa ma być darmowa dla każdego zamówienia na kwotę powyżej 400 . Z podanych informacji można dowiedzieć się również, że klienci uzyskują prawo do zwrotu bądź wymiany które, według zapewnień, mają być łatwe.

Co znajduje się w asortymencie tego sklepu?

Tak jak wspomnieliśmy, firma ta skupia się głównie na sprzedaży odzieży. Produkty zostały podzielone na wiele kategorii głównych, w tym takich, jak:

 • bluzki,
 • swetry,
 • marynarki,
 • spodnie,
 • dresy,
 • koszule,
 • bielizna,
 • moda plażowa.

Z pewnością bardzo ułatwia to wyszukiwanie potrzebnych produktów odzieżowych, które dostępne są zarówno w wersji dla kobiet, jak i mężczyzn. Warto dodać, że do oferty z ubraniami dochodzi obuwie.

źródło – https://www.miasesy.com/pl/c/Sukienki/18

Plusem tej platformy jest niewątpliwie fakt, że łatwo znaleźć na niej odzież znajdującą się aktualnie w promocji. Pozwala na to specjalnie stworzona w tym celu kategoria. Dodatkowo w jeszcze innej umieszczane są produkty niedawno dodane do asortymentu.

Jak wygląda kwestia wysyłki, zwrotów oraz wymian w tym sklepie?

Sklep gwarantuje swoim klientom, że wszelkie złożone zamówienia są szykowane w maksymalnie 2 dni robocze. To dobry wynik, ale niestety niewiele zmienia on w kwestii tego, że czekając na dostawę, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Choć firma się tym nie chwali, tak przesyłki idą z odległych nam regionów świata, w głównej mierze z Chin. W efekcie czas oczekiwania na dostawę waha się w zakresie od około 10 do nawet 30-35 dni.

To z kolei powoduje, że choć teoretycznie zwroty lub wymiany są gwarantowane przez sklep, tak ich realizacja może być problematyczna. Nadanie paczki zwrotnej do Chin wiąże się z ogromnymi kosztami, a nie ma informacji, czy firma je pokrywa. Do tego trzeba brać pod uwagę nawet miesiąc transportowania paczki w jedną i drugą stronę, co w skrajnych przypadkach daje około 60 dni oczekiwania na wymianę produktu.

Co o sklepie Miasesy sądzą użytkownicy?

No dobrze, dowiedziałeś się już trochę o samym sklepie, co z pewnością ułatwiło Ci w pewnym stopniu zdecydowanie, czy warto w nim kupować. Jednak największy wpływ na to będą miały opinie użytkowników, które…pisząc delikatnie, nie są zbyt przychylne. Okazuje się, że Miasesy zbiera dużą ilość negatywnych recenzji. Co najbardziej nie podoba się klientom?

W wielu negatywnych komentarzach pojawiają się informacje o długim czasie oczekiwania na dostawę, nawet 30-40 dni. To jednak jesteśmy w stanie zrozumieć, gdyż jak wspominaliśmy, paczki idą głównie z Chin.

Naturalnie nie staramy się tutaj usprawiedliwić sklepu. Przedstawiamy jedynie suche fakty.

Dług czas oczekiwania na dostawę to jednak mały problem w porównaniu do innego, równie często pojawiającego się zarzutu, jaki stawia się temu sprzedawcy. Mnóstwo użytkowników zgłasza bowiem, że otrzymuje odzież kompletnie niezgodną z tym, co było na zdjęciach w ofercie.

Różnice widać zarówno w odcieniach kolorów, jak i samej stylistyce czy kroju. Do tego pojawiają się informacje, że zastosowane materiały są niskiej jakości, zupełnie niewarte ceny, jaką trzeba zapłacić za ubrania.

Warto dodać jeszcze, że niektóre osoby wskazują, iż jest problem z kontaktem ze sklepem. Rodzi to pewne obawy, że pojawią się trudności z dokonaniem zwrotu bądź wymiany.

Czy warto kupować w tym sklepie?

Na pierwszy rzut oka oferta przygotowana przez Miasesy wygląda całkiem przyzwoicie. Strona dobrze się prezentuje, jest przejrzysta i łatwo po niej nawigować. Ilość produktów jest ogromna i do każdego dołączonych jest mnóstwo zdjęć, choć brakuje bardziej szczegółowych opisów.

Jednak wysyp negatywnych opinii na temat tej firmy może świadczyć o tym, że ewentualny zakup trzeba przemyśleć . Uważajcie więc jeśli planujecie zrobić zakupy w tym miejscu – robicie to na własną odpowiedzialność!

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 2.3]

Miasesy - opinie z forum:

  1. Korzycha pisze:

   Ja też jestem w takiej samej sytuacji, robią z klientów jaka kpinę i mie biorą ich poważnie, nie polecam. Powinny tym zająć się odpowiednie słuzby

   1. Anonim pisze:

    Ja już czekam 5 miesięcy, przestali już nawet odpowiadać na maile
    Porażka
    Beata

    1. Dorota pisze:

     Czekam od lutego na przesyłkę,nie odpowiadają na maile,co robić???

    2. Anonim pisze:

     Ja czekam już prawie rok i też już nie odpisują, masakra.

    3. Paulina pisze:

     U mnie podobnie, czekam 7 miesiąc.. przestali odpowiadać na maile.

     1. Anonim pisze:

      Ja już ponad rok i nawet nie odpisują a zwrotu gotówki też nie ma

   2. Anonim pisze:

    Zastanawia mnie czy ktokolwiek otrzymał zamówione produkty

  2. Anna pisze:

   Czekam na paczkę już miesiąc jakąś kpina

   1. Krzysztof pisze:

    Ja już czekam 47 dni i tylko słodkie pierdzenie z ich strony. Dramat jakiś. To trzeba gdzieś poruszyć. Drugim takim sklepiczkiem jest Kendallme. Sądzę, że to jest jeden Ch…

    1. Beata pisze:

     Ja czekam trzy miesiące to jakiś żart, kasę wzięli a towaru nie ma

   2. Anonim pisze:

    Miesiąc? Bo ja już 5 miesięcy. I chyba straciłam już 400 zł. Następnym razem zastanowię się przed złożeniem zamówienia z takiego pożal się Boże sklepu. Niestety człowiek uczy się na błędach.

  3. Anonim pisze:

   nie polecam tego sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!
   oszustwo, dostawy nie otrzymalam juz 2 miesiące czekam.

   1. Agnieszka pisze:

    Czekam od sierpnia a mamy listopad idę zgłosić gdzie trzeba wam też polecam tak zrobic

    1. Anonimowa pisze:

     Ja czekam od września,przyjęli pieniądze 450 zł ,przesyłki nie dostałam ,ZŁODZIEJE!!!!!gdzie Pani zgłosiła?

  4. Anonim pisze:

   Sklep oszustow, nie kupować!!!!!

  5. Anonim pisze:

   Czekam na paczkę już 70 dni.Nie polecam tego sklepu.

   1. Marzena pisze:

    ja czekam 2,5 miesiaca i nie otrzymałam paczki…

  6. Edyta pisze:

   Firma kant i oszust nie wysyłają towaru, każą cierpliwie czekac po 2 miesiącach status przesyłki się nie zmienia

  7. Basia pisze:

   Witam. Zamówiłam sukienkę 5 grudnia 2022r.. 7.grudnia otrzymałam wiadomość, że towar został wysłany. 23 stycznia 2023r wysłałam email z zapytaniem o moje zamówienie i wczoraj otrzymałam odpowiedź, że sprawdzili i wysłali towar. Mam się uzbroić w cierpliwość i czekać, nie wiem tylko na co, bo z tego co piszecie to i tak nic do mnie nie dotrze. Żałuję tylko, że wcześniej nie przeczytałam komentarzy, że to oszuści i złodzieje.

   1. U mnie to samo czekam od grudnia ciągle zbywają i jak się okazuje działają ponoć pod różnymi nazwami

  8. Po pół roku oczekiwania na zamówienie otrzymałam 2 rzeczy z 10 zamówionych. Zgłaszam sprawę kradzieży na policję.

  9. Letta pisze:

   7 miesięcy już czekam za sukienką i coś dotrzeć nie może. NIE POLECAM.

   1. Joanna pisze:

    Niestety ja również nie otrzymałam zamówionej sukienki. Najgorsi oszuści. M
    Omijać szerokim łukiem.

  10. Justyna pisze:

   Moja paczka idzie od kwietnia i do tej pory nie dotarła i niewiem czy wogule docze więc …nie za dobra firma jak dla mnie .

  11. Beata pisze:

   Ja czekam 4 miesiace od zlozenia zamowienia, na reklamacje nie mam odpowiedzi, pieniedzy nie ma na koncie

  12. Beata pisze:

   Dziwię się że jeszcze policja się tym nie zajęła, czytam to nagminnie towar nie trafia do zamawiającego. Pieniędzy też nie zwracają

  13. Radek pisze:

   OD grudnia brak towaru, brak kasy, na mail zbywanie że dojdzie a nic nie ma, teraz cisza na email.

  14. Allison pisze:

   Moje zamówienie „idzie” żenująco długo – ponad 6 miesięcy. Oszuści. Już też nie odpisują na maile
   Nie polecam tego sklepu. Kompletnie fatalny sklep – po prostu ukradli mi pieniądze. Inaczej tego nie można ocenić.

  15. Ewelina pisze:

   Oszustwo, zapłaciłam kasę,a ubranie nie dotarło.Juz minęło rok, pisałam wiele razy do nich, to niby jest jakiś problem na przejściu granicznym……a teraz to już nawet nie odpisują.. Nie polecam.

  16. Anonim pisze:

   Czekam rok na paczkę . Proszę o zwrot pieniędzy na konto ale z ich zero odzewu . Złodzieje i oszuści .

 1. michal pisze:

  Czy da się w ogóle złożyć zamówienie z płatnością przy odbiorze?

  1. Justyna pisze:

   Moja paczka idzie od kwietnia i do tej pory nie dotarła i niewiem czy wogule docze więc …nie za dobra firma jak dla mnie .

 2. Ktoś wie w jaki sposób można w ogóle skontaktować się z obsługą klienta tego sklepu? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

  1. Anonim pisze:

   Ja Czekam na zwrot środkòw 2 miesiące to jacyś oszuści

  2. Anonim pisze:

   Oszustwo czekam na opłacony towar od 14 .12.2022 i ciągle zwodzą reklamacja napisali że 90 dni jest już 150 dni ostrzegam nic nie kupować

   1. Anonim pisze:

    Witam tez zlozylam zamowienie 13.11.2022r do tej pory tylko dwa razy odpowiedzueli na moj monit – kazali uzbroic sie w cierplieosc. Masakra jux chyba trace nadzieje. Pozdrawiam

 3. bejbi pisze:

  co za oszusci kiedy dojdzie moja bluzka czekam miesiac czasu

  1. Anonim pisze:

   Szczęściara, ja czekam już na sukienkę od 1 sierpnia i jeszcze żadnej informacji. Po kontakcie z pracownikiem otrzymałam złotą radę- proszę uzbroić się w cierpliwość.

   1. Agnieszka pisze:

    Tak to prawda, zamawiając w tym sklepie trzeba mieć dużo cierpliwości, w moim przypadku termin został już dawno przekroczony i żadnej konkretnej odpowiedzi kiedy otrzymam przesyłkę

   2. Anonim pisze:

    Ja czekam od 15 sierpnia i też mi kazali cierpliwie czekać

   3. Niestety, ta firma to jakaś kpina.
    Zamówiłam paczkę w maju jest listopad i gdy się w październiku upomniałam co z moją przesyłka to odpowiedzieli że bardzo im przykro ale została uszkodzona w transporcie i wrocila do nich. Zażądałam więc zwrotu kosztów i odpowiedzieli że w ciągu paru dni pieniądze będą na koncie… niestety jak nie było kasy tak nie ma… niby to ok.150zl ale dlaczego nam to podarować im w prezencie…
    Omijakcie ta firmę bo potem problemy.
    Zresztą ja dałam sid nabrać i wkręcić nie czytając wcześniej opinii o tym sklepie a są jak widać bardziej negatywne

  2. Anonim pisze:

   Ja już dwa miesiące czekam i nic

  3. Anonim pisze:

   Dokladnie ja też czekam już ponad miesiąc

 4. Piotr pisze:

  Jedna ściema już minęło od 10 do 35 dni roboczych a sukienki nie ma robią ludzi w balona

 5. Na sukienkę czekam od końca sierpnia. Zamówiłam sobie na wesele, które już się odbyło a sukienki nadal nie ma

 6. Nikola pisze:

  Zwykli oszuści. Ja na dres czekam już 65 dzień. Co pisze maila dostaje odpowiedz, ze do 7 dni paczka będzie i dalej jej nie ma. Jak prosze o zwrot pieniędzy to slysze, ze nie ma takiej możliwości.

  1. Anonim pisze:

   Ja też już trzeci miesiąc I dresu nie ma

 7. Magdalena pisze:

  Wszystkim piszą to samo tzn. prosimy o kilka dni cierpliwości, towar na prawie 600zl zamowiony 8 sierpnia nadal nie dotarł (a mamy prawie koniec pazdziernika ) .Czuję się oszukana !ciagle to samo ,prosimy o cierpliwość, działamy w sprawie przyśpieszenia Pani paczki ! Nikomu nie polecam zakupów, szkoda czasu ,nerwów i pieniędzy!!

 8. Anonim pisze:

  Dokladnie ja też czekam już ponad miesiąc

 9. Marta pisze:

  Ja czekałam aż 3 m-ce na sukienkę,w której miałam isc na wesele.Musialam kupić inna.Jestem niezadowolona sukienka przyszła beznadziejna.Nie polecam zamiawiac z tej strony

 10. Anonim pisze:

  PO trzech miesiącach otrzymałam cześć zamówienia. Niestety suknia odbiega od ukni przedstawionej na zdjęciu . Różni się kolorem a materiał przypomina fartuchy kuchenne z dawnych czasów. Porażka . Straciłam zaufanie do robienia zakupów przez Internet.

 11. Anonim pisze:

  Nie polecam !! Czekam na przesyłkę już ponad 2 miesiące !! Pisząc do nich odpisują że mam uzbroić się w cierpliwość i paczka idzie haha żarty jakieś !! NIE POLECAM!!

 12. Anonim pisze:

  Towar zupełnie odbiega od opisu i zdjęć. Zamawiałam 2 sukienki, przyszła jedna . Zwrotu pieniędzy za drugą nie otrzymałam. Nie polecam!!!!!!

 13. Anonimowo pisze:

  Nie polecam, oszusci!!!!!!!
  Wystrzegajcie sie. 2 mies temu zamówienie i nadal zlota rada, powtarzana jak mantra przy koreslobdencji @
  Prosze o cierpliwość!!!!!
  Kpina
  Gdzie zglosic oszustow???? !!!!!

 14. Ludzie uważajcie.!!!!!!! To oszuści. Czekam na zakupiony produkt 3 m-c. I nic. Mam się uzbroić w cierpliwość.

 15. Ja też czekam i cisza …
  Oszuści wielcy…
  To jakaś kpina żeby tak traktować klienta

  1. Anonim pisze:

   Czekam 2 miesiace na marynarke wyslalam 2 wiadomosci wczesniej odpisali ze wyslali ale do tej pory nie doszla na 2 wiadomosc nie odpisali

 16. Anonim pisze:

  Ja czekam już od września na sukienkę .Pisałam do nich 2x ,odpisali że wystąpił drobny problem techniczny i ze przepraszają mam cierpliwie czekac.
  Myślę ,że do wiosny im zejdzie

 17. Marzena pisze:

  Czekałam na towar dwa i pół miesiąca.Na zdjęciu piękna pluszowa kurtka zimowa.W realu cieniutki polarek na letnie ognisko.Bezczelne i chamskie oszustwo!!!

  1. Justyna pisze:

   Moja paczka idzie od kwietnia i do tej pory nie dotarła i niewiem czy wogule docze więc …nie za dobra firma jak dla mnie .

 18. jak najdalej od tej firmy 61 dni czekam na zamówiony produkt od dokonania wpłaty na ich konto niestety nadal nie ma nie wiem czy odzyskam pieniądze , są nie uczciwi

  1. Anonim pisze:

   U mnie w grudniu 2023 minol rok pieniądze wpłacane ani zwrotu pieniędzy i towaru tez nie ma i nie odpisuja na maile oszusci

 19. Gabi pisze:

  Ta strona to oszustwo nie dosc ze czekalam dwa miesiace na plaszcz to przyszla szmata ktorej nie da rady nosic mial byc welniany plaszcz a przysla szmata nawet wstyd to nosic nie plecam tej strony omijajcie tych oszustow dalam sie nabrac oniewaz cena do mnie przemawiala ale nie warto oszczedzac bo teraz nawet nie moge odeslac bo cena przesylki przerasta cene towaru masakra to jest jawne oszustwo i wyzusk na ludziach duzo zamawiam ale z takim czyms sie spotkalam po raz pieszy nie zamawiajcie z tej strony szkoda kasy i czasu oszusci i nic po zatym.

 20. Grzesiek pisze:

  Ludzi czy nikt nie czyta opini , tyle negatywów tyle oszukali ludzi a i tak zamawiają NIE ZAMAWIAC , NIE MA TOWARU ANI PIENIEDZY OSZUSCIIIIII!!!!!

 21. Agata pisze:

  Oszustwa, proszę nic nie zamawiać ja czekam na wysyłkę cztery miesiące i wiem że już paczki nie będzie, to oszustwo i sprawę zgłosiłam na policję.

 22. NAIWNY pisze:

  oszuści – odradzam wszystkim nic nie kupować – czekam już 110 dni. żadnego zamówionego towaru ani zwrotu gotówki

 23. NAIWNY pisze:

  oszuści – ja czekam już 120 dni – żadnego zwrotu gotówki ani zamówionych rzeczy- nie kupujcie , nie dajcie się oszukiwać

  1. Anna pisze:

   Ja czekam już 150 dni kasy nie chcą zwrócić pisza że niby kasę oddali a przesyłka dotarła do kogoś i kontakt się urwał i dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość to ich motto oszuści i tyle

 24. Karola pisze:

  Nie polecam. Czekam na paczkę od września, straszylam ich policja i nic nie dało.. od listopada walczę o zwrot pieniędzy, jeśli ktoś może pomoc to chętnie się dowiem

 25. Julia pisze:

  Nie zamawiajcie nic z tej firmy, to oszuści. Biorą pieniądze a towaru nie widać. Czekam już 5 miesięcy i nic. Nie bądźcie kolejnymi ofiarami tego sklepu.

 26. Izabela pisze:

  Też niestety nie przeczytałam opini, od grudnia czekam na przesyłkę i już się pogodziłam, że zostałam wystawiona. Nie dajcie się nabrać na piękne zdjęcia to są oszuści i zlodzieje!!!

 27. Anonim pisze:

  Ja czekam około 40 dni.Pierwszy raz zamawialam tam i z pewnością ostatni,ale z tego co widzę ludzie mają jeszcze gorzej.Szkoda ze nie przeczytałam wcześniej opinii
  Czy ktoś ma jakieś pozytywne opinie?

 28. Anonim pisze:

  Kochani ja zamówiłam 11 12 2022 paczkę zmyślą ze dojdzie na Święta a czekam do dzisiaj to już ponad 4 miesiące.Piszę do nich co 2tygodnie i ta sama śpiewka proszę czekać itd.Co można robić z nimi Odp.Czy ktoś ma jakieś pomysł. Ja zamówiłam na kwotę 225,00zł.Złodzieje!!!!

 29. Iwona pisze:

  Popełniłam największy błąd zamawiając na tej stronie potrzebowałam na szybko sukienki jak sie okazało 2 msc mineły sukienki nie ma ani zwrotu pieniędzy.
  Oszustwo nie kupować nic!!!!!

 30. Nie polecam tej firmy. Od czasu złożenia zamówienia minęło 132 dni. I dalej, ani towaru, ani pieniędzy. Mimo mojej z nimi korespondencji mailowej ciągle jestem odsyłana z kwitkiem. A to tyle dni czekania, a to tyle dni reklamacji. Koszmar. Zamierzam zgłosić sprawę o oszustwo.

 31. Monika pisze:

  Firma widmo!!! Oszuści i nic więcej!!!! 5 miesięcy walczę z nimi i nic z tego. Ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Próbuję wejść na stronę tej firmy i już nie mogę……
  NIE ZAMAWIAJCIE NIC Z TEJ „FIRMY”

 32. allis pisze:

  Skandal nie sklep Oszuści i złodzieje

 33. Agata pisze:

  Nie polecam ! Zamawiałam sukienka w listopadzie .. została złożona reklamacja po czym co chwilę odpisują Twoja sprawa trafiła do weryfikacji do odpowiedniego zespołu … Jest sierpień….

 34. Anonim pisze:

  Żenada czekam na bluzke od marca NIE POLECM TEGO SKLEPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani bluzki ani zwrotu pieniędzy, a mamy koniec sierpnia!!!!!! ¡!!!!!!! ¡!!!!!!!!??!

 35. Katarzyna pisze:

  Dołączam do naiwnych. Ja też zostałam przez tę firmę okradziona. Czekam na bluzkę od marca 2022. Jest już wrzesień. Ani bluzki ani zwrotu pieniędzy, o które się upominam bo na bluzce już mi nie zależy. Po prostu ZŁODZIEJE !!!!!

 36. Absolutnie proszę nie robić zakupów w tym sklepie. Od wielu miesięcy nie mam ani towaru ani pieniędzy. Nie odpowiadają na e – maile.

 37. Izabela pisze:

  Czekam na przesyłkę od 3 lutego. Kpina a nie sklep. Już nie odpowiadają na maile, skończyły się tłumaczenia łącznie z 3 – miesięczną reklamacją. Szczyt oszustwa

 38. Wiki pisze:

  Ja zamówiłam sukienkę w maju i do tej pory cisza,zapłaciłam blikiem,na maila też już nie idpisuja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *